O nás

Vítáme Vás na našich internetových stránkách, kde se na úvod chceme krátce představit.

Dne 23. července 1991 jsme založili firmu Lemfeld & syn, jako veřejnou obchodní společnost.

Navázali jsme tím na rodinnou tradici výroby stuhařských výrobků sahajících až do počátků 20. století. Od roku 1999 jsme držiteli certifikátu ISO 9001.

Vyrábíme široký sortiment stuh jak pro konfekci, tak i pro galanterii, keprové stuhy, plátnové stuhy, záclonové stuhy nebo žakárské stuhy či různé druhy pruženek.

Nemalé zastoupení v našem sortimentu má výroba popruhů jak pro brašnáře, galanterii, tak v neposlední řadě i pevnostní popruhy pro certifikované upínací pásy a textilní úvazky s nosností od 100 kg až do 25 tun, které též šijeme a kompletujeme. Pro naší výrobu používáme výhradně tkací automaty švýcarské firmy Mueller.

Jsme malá flexibilní firma a nebráníme se vývoji nových, zákazníkem specifikovaných produktů. Dokážeme vytkávat loga na stuhy, pruženky a popruhy, z nich pak kompletovat např. klíčenky, nebo šít šle či jiné výrobky. Naší devízou je rychlé a korektní jednání.

Nabídka...

Popruhy Pevné stuhy Pruženky Textilní úvazky Upínací pásy Ostatní výrobky
Pevné stuhy Pruženky Textilní úvazky Upínací pásy Ostatní výrobky Popruhy
Pruženky Textilní úvazky Upínací pásy Ostatní výrobky Popruhy Pevné stuhy
Tradice od roku 1902
Aktuality

Nový e-shop

Spustili jsme pro vás nový e-shop, kde si můžete jednoduše a rychle objednat upínací pásy, textilní zdvihací prostředky, vinuté smyčky a popruhy.

celý článek
Upínací popruh

Upínací popruh jednodílný se třemi háky a průvlečnou gumou nebo třemi plastovými díly určený k připevnění automobilu k podvalníku.

celý článek
Rychlý kontakt

tel. : 412 394 110
e-mail. : lemfeld@seznam.cz